Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

 

 

MEDVÍDKOVO SRDCE

je náš nový projekt, zaměřený na přímou pomoc vybranému kientovi. Všechny dárce slosujeme a vybereme jednoho z vás, který získá hlavní cenu. Nyní probíhá soutěž s názvem:

„SRDCE PRO ŠTĚPÁNKA“

 

Soutěží se o Tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite LTE

Tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite LTE je dobře přenosný společník stvořený k psaní poznámek. Přichází s velkým 10,4 palcovým TFT displejem v tenkém a lehkém unibody těle, systémem Android 10 a přibaleným perem S Pen. S Pen podporuje 4096 úrovní tlaku, má nízkou prodlevu a k tabletu se přichytí pomocí magnetického držáku. Při dlouhém sledování obrazovky můžete aktivovat tmavý režim, který sníží namáhání očí i spotřebu baterie. Duální reproduktory od AKG nabízejí při orientaci tabletu na šířku bohatý 3D zvuk. Takže své malé kino máte stále při sobě.

Obsah balení: tablet se zabudovanou baterií, cestovní nabíječka, datový kabel, pero S Pen,  špendlík pro vyjmutí SIM karty, stručná uživatelská příručka

Podmínky soutěže:

1. Dejte like facebookové stránce nadačního fondu ČESKÝ MOZEK.  Soutěže se může zúčastnit každý registrovaný uživatel Facebooku se zasílací adresou v ČR.

2. Dejte like příspěvku a sdílejte odkaz soutěže.

3. Darujte minimáně 200,- Kč na transparentní účet 1110033/5500 pod variabilním symbolem 111. Do zprávy pro příjemce můžete připsat SRDCE PRO ŠTĚPÁNKA.

Celková částka ze soutěže bude použita na snížení nákladů spojených s pořízením osobního automobilu VW Sharan, který bude velkým pomocníkem pro Štěpánka na cestách na potřebné rehabilitace, k lékařům, ale též na výlety se staršími sourozenci.  

Soutěž probíhá od 2.4. do 9.4. 2021 do 18 hodin.

Do soutěže budou zařazeni všichni, kteří v tomto termínu přispějí minimální částkou 200,- Kč a splní podmínky soutěže. Jméno dárce vložíme do slosování, které proběhne na on-line koncertu VÍTÁNÍ JARA“ z hotelu GIOVANNI Prague, který uvedou patroni nadačního fondu Monika TrávníčkováTomáš Hrnčíř dne 11. dubna ve 20 hodin

Více o Štěpánkovi se dozvíte zde.

Výhra není právně vymahatelná. Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována či spravována společností Facebook, ani s ní spojena a Facebook za ni neručí.

Pro vstup do soutěže klikněte zde