Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

Podpořit.cz aneb lidé pomáhají lidem

Před rokem vznikl nápad, jak bychom mohli pomáhat potřebným snadno a rychle. Nyní se tento nápad stal realitou a můžete nejen pomáhat snadno a rychle, ale také zdarma! To je možné díky vašemu internetovému nákupu, ke kterému doplníte pouze pár kliknutí navíc.

 

 

Jak podpořit.cz funguje?

Po celém světě se v internetových obchodech denně utratí obrovská spousta peněz. Představme si, že by z každého nákupu, který uskutečníme, byla část jeho ceny věnována někomu, kdo to opravdu potřebuje. Právě proto vznikl projekt Podpořit.cz. S touto myšlenkou a našim online nakupováním můžeme denně pomáhat těm, kteří to potřebují.

Na internetových stránkách Podpořit.cz pomáháme třemi způsoby. Prvním z nich je nakupování na internetu, stačí udělat dva kroky navíc a z vašeho nákupu pošlete až 25 % ceny na dobrou věc. Na Podpořit.cz vyhledáte Váš oblíbený obchod, následně se do něj prokliknete a provedete nákup jako obvykle. V ten okamžik jste přispěli na dobrou věc a neutratili ani korunu navíc.

Pokud byste chtěli rovnou část peněz věnovat, můžete zaslat libovolnou částku na transparentní bankovní účet. Další možností, jak pomáhat, je sdílení, tím se o projektu dozví více lidí, kteří by jej také rádi podpořili.

Stejně jako Podpořit.cz, tak i Nadační fond Český Mozek si klade za cíl pomáhat tam, kde je to nejvíce nutné.  Proto oba projekty spojily své síly a rozhodly se pomoct terapeutům dětí s tělesným a mentálním postižením. Vybraná částka bude určena k rozvoji dětí i terapeutů, jelikož rozvoj je pro děti s takovým postižením zcela zásadní.

Až 48 % lidí v České republice nakoupí alespoň jedenkrát za rok online. 60 % z nich nakupuje na internetu několikrát do roka a celkem utratí přes 135 miliard korun. Pojďme z této částky ukrojit kus pro dobrou věc a přispět tak dětem s mentálním postižením v jejich rozvoji.