Kolem desáté hodiny večerní se před vchodem do podniku začalo objevovat větší množství návštěvníků, kteří byli okamžitě přivítání ochotným personálem a vzápětí již měli v ruce plnou skleničku s welcome drinkem. Poté se odebrali do prostor klubu dle vlastního uvážení – horní část byla určena spíše pro návštěvníky vyhledávající klidnější prostředí s možností nerušeného rozhovoru – a také s příjemnou blízkostí neustále doplňovaného rautu, zatímco ti, co toužili spíše po rušnějším prostředí s dunící muzikou, zamířili do spodních prostor klubu. Každý si tak mohl přijít na své. Důležité ovšem bylo, že banner propagující nadační fond ČESKÝ MOZEK byl umístěn „strategicky“ hned vedle stolů s nabídkou občerstvení, takže ho skutečně nemohl nikdo přehlédnout. výborné sushi nebo velký výběr ovoce a čokoládové fondue totiž dokázali přitáhnout prakticky kohokoliv, kdo ten večer do klubu Fragola zavítal.

aktualita_modni_prehlidka

Důležitým bodem programu byla také módní přehlídka prestižní značky VALENTINA ARMANDI za účasti známých českých modelek. Nutno říci, že modelkám to opravdu slušelo, a přehlídka se těšila zasloužené pozornosti.

ČESKÝ MOZEK, nadační fond uvítal tuto skvělou možnost spojit své jméno a hlavně své aktivity v oblasti podpory vědy a výzkumu, a také podpory hendikepovaných osob, s takovou lifestylovou akcí, jako byla DIAMOND NIGHT. Je to pro nás možnost ukázat aktivity našeho nadačního fondu širokému spektru lidí nejrůznějších zájmů a profesí, a získat je tak naším prostřednictvím pro pomoc těm, kteří ji opravdu potřebují.

Pokud chcete pomoci i Vy, máte celou řadu možností – stačí, když se podíváte na naše stránky www.ceskymozek.cz a vyberete si oblast, která je vám blízká.

Těšíme se s Vámi na shledání při dalších akcích, kterých se budeme účastnit!

Váš tým ČESKÉHO MOZKU.