Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

Děti pomáhají dětem

SOUTĚŽ O TŘI VELKÉ PLYŠOVÉ KOALY 

Dovolujeme si vás tímto pozvat k účasti na naší Facebook soutěži s názvem: 

„Děti pomáhají dětem“

Pošlete nám barevný obrázek namalovaný dítětem a možná se vaše dítě stane jedním z vítězů o nejlepší motiv, kterým se potiskne látka z které se ušijí výrobky k prodeji na podporu dětí se zdravotním omezením. Vítězné kresby se stanou tři obrázky s největším počtem lajků. Ke dni 7.11.2021 oficiálně oznamujeme začátek soutěže.

Prosíme, posílejte obrázky, které splňují následující požadavky: Obrázek musí být barevný a ručně kreslený dítětem do 15-ti let.
K obrázku musí být přiložen její popis, jméno a příjmení dítěte, popřípadě i jeho zákonného zástupce, adresa a platné telefonní číslo.
Váš obrázek nám, prosím, zašlete na nasledující e-mailovou adresu: soutez@ceskymozek. Všechny obrázky, které splňují kritéria, od 7.12.2021 budou zveřejněny na našem Facebooku Děti pomáhají dětem. Hlasování bude trvat až do pátka 17. prosince 2021 do půlnoci. Zasláním obrázku automaticky dáváte souhlas s jejím zveřejněním. Vítězové budou vyhlášeni do tří dnů po skončení soutěže. Vítězné obrázky se stanou tři obrázky s nejvyšším počtem “LIKE” označení.
Obrázky začneme vkládat na náš Facebook od 7.12.2021 a poté průběžně tak, jak nám budete fotografie posílat, nejpozději druhý pracovní den.
Posílat fotografie můžete po celou dobu trvání soutěže.
Ceny jsou následující: Velká plyšová koala pro tři výherce a jejich vítězný motiv obrázku se otiskne na látku, z které se ušijí výrobky na prodej na podporu zdravotně znevýhodněným dětem.
Můžete si svůj obrázek sdílet a požádat přátelé, aby vám ho označili „like“.
Hodně štěstí přejeme. 🙂
Tím hlavním na této myšlence není jen výtěžek z prodeje reklamních předmětů a propagace jako takové, ale především snaha naučit malé děti, že pomáhat druhým je důležité. To se může stát mimořádným vkladem zejména v dospělosti jako povahový rys lidskosti a empatie.

Tím hlavním na této myšlence není jen výtěžek z prodeje reklamních předmětů a propagace jako takové, ale především snaha naučit malé děti, že pomáhat druhým je důležité. To se může stát mimořádným vkladem zejména v dospělosti jako povahový rys lidskosti a empatie. Výsledkem krátkodobého rázu pak budou putovní výstavy dětských uměleckých děl a vzkazů nemocným dětem a samozřejmě také dražby.

První z dětí, které se stalo průkopníkem projektu „Děti pomáhají dětem“ se stala Eliška Hrnčířová (6let), která nakreslila obrázek pro Petříka, kterého si vybrala z příběhů klientů. Obrázek je jedinečný a kreslený s láskou.

Módní návrhářka Marie Zelená nechala podle obrázku potisknout látku. Z ní pak ušila podle svého návrhu sukýnku, kterou věnovala do charitativní aukce. Výtěžek z aukce byl věnován na kompenzační pomůcku právě pro Petříka.

Sukýnka je plná pozitivní energie a bude dražiteli připomínat, že udělal dobrou věc – pomohl Petříkovi s propojením Elišky.

Eliška pomáhá. Buď jako Eliška.

Velká šedá plyšová koala s velkýma očima a černým čumáčkem se může objevit pod vašim vánočním stromečkem.

„ZAPOJTE VAŠE DÍTĚ DO NAŠI SOUTĚŽE O PLYŠOVOU KOALU“

Koala má chlupatá ouška a velký tmavý čumáček. Kvalitní plyšová hračka ve tvaru roztomilé koaly je ideálním společníkem pro malé děti.

Je velice příjemná na dotek, má totiž velice jemňounkém choupky a je naplněna nejměkčí vatou na trhu. Díky ní je baculatá a dá se kamkoli hezky posadit.

Tento projekt je určen pro prodej předmětů, jako jsou například: šaty, trička, textilní nákupní tašky, klíčenky či kšiltovky, deštníky, jejichž výtvarný motiv vytvářejí děti.

Jejich obrázky vybíráme hlasováním na FACEBOOKU a základem je vyzvat děti, aby pomáhaly dětem, které se potýkají s nějakým zdravotním omezením.