Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

Jméno:

Tereza Balážová

Variabilní symbol:

1801008

Na intenzivní terapie pro usměvavou Terezku.

 

Terezka,  4-letý usměvavý sluníčko , který miluje básničky, říkanky a statečně bojuje se svým osudem. Chvíli po porodu za námi přišla paní doktorka s podezřením na genetickou vadu. Největší rána, kterou můžete od života dostat. Nevěděla jsem co se bude dít dál, odnesu si svoji holčičku vůbec z porodnice? To byla otázka jejíž odpovědi jsem se šíleně bála. V tu chvíli jsem to cítila jako nejdůležitější věc, se vším co bude dál se zvládneme poprat.. Po genetických testech se zjistilo, že Terezka má vzácné genetické onemocnění, trizomii 12chromozonu tzn.Pallister Kilian syndrom. 

Je jen pár děti s tímto syndromem takže ani lékaři nedokáží říct co nás v budoucnu čeká.
Nyní je Terezka v péči mnoha odborných lékařů, docházíme na ergoterapii, hipoterapii, jezdíme do Prahy  na neurorehabilitaci 4x ročně na měsíční terapii, která Terezce moc pomáhá. 
Terezka nechodí, neleze ale sama se posadí, došoupe se po prdelce kam potřebuje. Teď pomaličku objevuje svět z výšky a zjišťuje, že nožičky nejsou jen do nohavic u kalhot 🙂 Díky novým speciálním ortézám se teď Terezka může postavit na nožičky. Vidět svět z výšky se jí moc líbí a já doufám, že nebudeme dlouho čekat na první krůček. 
Motorický vývoj jde pomalu ale zatím postupuje a my věříme, že  se nám podaří dostat se co nejdál to půjde.  Snažíme se jí vše naučit a uvědomujeme si, že ona je ta, která nás vlastně nejvíc učí. 
S odstupem času už vím, že nic není tak černé jak se zdá být 🙂 moc jí milujeme ♥️♥️

 

 

Účel sbírky: Intenzivní 4týdenní terapie 

111 00 33 / 5500
Variabilní symbol 1801008
Raiffeisenbank

Konkrétní výše částky je zcela na vás a jde vždy na pomoc konkrétnímu dítěti.
Dárcům, kteří přispějí částkou nad 1 000,- Kč vystavíme Darovací smlouvu, kterou si mohou uplatnit v daňovém přiznání.

“Pomáhejte s námi” Děkujeme ❤️