Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

Jméno:

Tadeáš Mašek

Variabilní symbol:

2020022

Pomozme malému Tadeáškovi se moci lépe vyjádřit a více rozvinout jazykové
schopnosti.

Ahoj,
Jmenuji se Tadeáš Mašek a je mi 7 let. Jsem bratrem sestřičky Aničky ( 5 let) a brášky Šimonka (3 roky).
Svoji diagnózu jsem se dozvěděl, když mi byly tři roky a do té doby bylo mým rodičům sděleno od dětského pediatra, že jsem jen opožděný ve svém vývoji a že vše doženu, jen to chce čas. Ve svých třech letech jsem byl očkován živou vakcínou, která mi spustila epilepsii a tím začal převážně mým rodičům ten správný „kolotoč“.

Byl mi diagnostikován Agelmanův syndrom , říká se mu též syndrom Šťastného dítěte. Někdy se stane, že mám obrovské výbuchy vzteku, ale převážnou část dne se směji. Bojuji s poruchou spánku, špatná chůze mi nedovoluje dlouhé procházky a tak převážnou část absolvuji ve speciálním zdravotním kočárku.

Jsem velice společenský, miluji zvířátka a procházky přírodou, ale ze všeho nejvíce miluji, když si maminka s tatínkem se mnou prohlížejí knížky a čtou mi. Mám prognózy od lékařů, že nikdy nebudu mluvit, proto je velice stresující pro mě i mé rodiče, že mi většinou nerozumí, což mě přivádí do stavů výbušného chování. Jsem plně odkázán na pomoci svých rodičů, musí mi pomoci se sebeobsluhou, nakrmit mě, oblékat, přebalovat a starat se nepřetržitě 24 hodin denně.

Rádi bychom s rodiči finanční prostředky využili na pořízení iPadu, který by mi dopomohl se lépe vyjádřit a tím by mohli odeznít i špatné návyky chování. Dále by tato pomůcka dopomohla ke zlepšení grafomotorických dovedností a zlepšení jemné motoriky. Ostatní finanční prostředky bychom využili na rehabilitace, které také velice
potřebuji, abychom se vyhnuli případné skolióze zad a nožičky mě mohli více poslouchat.

Všem moc děkujeme za pomoc, neskutečně si toho vážíme.

 

Účel sbírky: Pořízení iPadu

111 00 33 / 5500
Variabilní symbol 2020022
Raiffeisenbank

Konkrétní výše částky je zcela na vás a jde vždy na pomoc konkrétnímu dítěti.
Dárcům, kteří přispějí částkou nad 1 000,- Kč vystavíme Darovací smlouvu, kterou si mohou uplatnit v daňovém přiznání.

“Pomáhejte s námi” Děkujeme ❤️