Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

Jméno:

Florimon Krouza

Variabilní symbol:

2020034

Florimon potřebuje intenzivní rehabilitace, aby díky nim posílil svaly, potřebné k udržení hlavy v pozici sedě. 

Dobrý den,

obracím se na vás s prosbou o pomoc s financováním intenzivních rehabilitací na neuroklinice Armandi pro mého syna Florimona s progresivní svalovou dystrofií. Florimon je dvojče, on i jeho bráška se potýkají od narození se stejným onemocněním.

Aktuálně jsem se dostali ze dne na den do opravdu krizové situace, díky které se nám už tak nelehký život změnil doslova o 100%. Jedno z dvojčat – právě Florimon – v červnu 2020 na respitním odlehčovacím pobytu spadl osobním asistentům na zem. Došlo u něj k těžkému kombinovanému úrazu – zlomil si stehenní kost v krčku a 2 hrudní obratle.

Strávili jsme měsíc v nemocnici (Jablonec operace krčku – osteosyntéza, pak převoz do Motola kvůli respiračnímu selhávání plic z důvodu narkózy a zlomenin obratlů. V Motole Florimona převedli na trvalo na tlakově řízenou umělou plicní ventilaci na spánek, bez které se už neobejde. U dítěte se svalovou dystrofií, vysokým rizikem dekubitů a osteoporózou je dlouhodobé upoutání v leže na lůžku po dobu hojení zlomenin doslova katastrofa. Už nyní za 100 dnů v leže ztratil většinu zbývající svalové hmoty (-7kg) a váží 35kg na 180cm výšky. Operovaná noha se bude hojit cca 1 rok, zlomené obratle se už zhojily, ale obojí s nejistým výsledkem vzhledem k vážnému stavu. Ošetřující lékaři Florimona zařadili do podpory Týmu dětské paliativní péče. V libereckém však v tomto směru nejsou žádné služby.
Nyní je Flori právě po kontrole na traumatologii 3 měsíce od úrazu a od této chvíle může Flori začít intenzivně rehabilitovat, je to pro něj důležité, aby se mu ulevilo od bolestí, a aby úbytek svalů už nepokračoval a posílily se svaly potřebné k udržení hlavy v pozici v sedě, k pohybu při nácviku lezení na zemi, atd. Za jakoukoliv finanční podporu budeme velmi vděční.

Děkujeme. 

Účel sbírky: Intenzivní rehabilitace 

111 00 33 / 5500
Variabilní symbol 2020034
Raiffeisenbank

Konkrétní výše částky je zcela na vás a jde vždy na pomoc konkrétnímu dítěti.
Dárcům, kteří přispějí částkou nad 1 000,- Kč vystavíme Darovací smlouvu, kterou si mohou uplatnit v daňovém přiznání.

“Pomáhejte s námi” Děkujeme ❤️