Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

Jméno:

Jakub Komrzí

Variabilní symbol:

2020036

Snem malého Kubíčka je postavit se nožky a samostatně chodit.

Vážená nadace, 
náš syn Kubík se narodil z bezproblémového těhotenství. Porod byl císařským řezem, po nadbytek plodové vody. Z tohoto důvodu byl kříšen a pro poporodní asfyxii přeložen na JIP. Už při prvním vyšetření zjistili synovi vrozenou vývojovou vadu mozku-agenese corpus callosum (nepropojení hemisfér) a srdeční vadu- defekt komorového septa. Postupně mu byla diagnostikován kvadruspastický syndrom, oční vada a genetická vada, která je příčinou mentálního opoždění-ve svých 11,5 letech je Kuba na úrovni 1,5 letého dítěte. 


Od malička rehabilitujeme a jezdíme do lázní, ale nejvíce synovi pomáhá intenzivní neurorehabilitační cvičení v tzv. kosmickém oblečku. Pokaždé je vidět posun dopředu. Začal chodit s chodítkem, ale ještě je nejistý a nevydrží dlouho. Proto musíme pořád cvičit a posilovat trup a nohy. Také jsme přidali ergoterapii, protože má Kuba špatnou jemnou motoriku a koordinaci oko-ruka. 


I přes to, co mu život naložil, je Kuba veselý a společenský kluk, má rád knížky, písničky a muziku a také vše, co hraje a svítí. Chodí rád do školy a mezi děti. Pohybuje se na vozíku, nebo leze po čtyřech ,ale nestřídá končetiny. Také nemluví, jen vokalizuje. 
Není v našich finančních možnostech tyto terapie hradit z vlastních zdrojů, proto se s žádostí o pomoc obracíme na Vás . 

Moc děkujeme za pomoc. 

Rodiče Monika a Miroslav 

.

Účel sbírky: Intenzivní rehabilitace na neuroklinice Armandi

111 00 33 / 5500
Variabilní symbol 2020036
Raiffeisenbank

Konkrétní výše částky je zcela na vás a jde vždy na pomoc konkrétnímu dítěti.
Dárcům, kteří přispějí částkou nad 1 000,- Kč vystavíme Darovací smlouvu, kterou si mohou uplatnit v daňovém přiznání.

“Pomáhejte s námi” Děkujeme ❤️