Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

Jméno:

Zora Konrátová

Variabilní symbol:

2020040

Prognózy pro život malé Zorinky nebyly příliš přiznivé, ale Zorinka ukazuje světu svou obrovskou bojovnost.

 

Dobrý den,
naše dcera Zorka, které jsou 2 roky, trpí vzácným genetickým onemocněním zvaným Williamsův syndrom. Zorinka je veselá holčička, která má ovšem svalovou hypotonii a tak musí cvičit, aby se mohla co nejdříve postavit na vlastní nohy a dále se rozvíjet a vyrovnávat se vrstevníkům.


Chtěli bychom Zorince dopřát intenzivní rehabilitace, aby se mohla posunout ve vývoji a jednou zařadit do normálního života. Ty jsou ovšem velmi nákladné. Snažíme se dceři poskytnout co nejvíce péče z vlastních zdrojů, bohužel náš rozpočet opakované absolvování intenzivních rehabilitací není schopen utáhnout. Jakýkoliv příspěvek na cvičení by nám velice pomohl.


Zorinka se ve svých dvou letech teprve sama posadila, trápí jí opožděný psychomotorický vývoj. Začíná se stavět, ale na nožkách se ještě sama neudrží. Potřebovala by posílit svaly, aby mohla udělat první krůčky a postupně se co nejdříve rozchodit. Je to důležitý milník v celém jejím vývoji.


Vzácná genetická vada Williamsův syndrom má za následek právě opožďování v psychomotorickém vývoji a svalovou hypotonii. Dále má Zorka kombinovanou srdeční vadu a je po operaci brániční kýly, která proběhla v jejích 3 měsících.

Na začátku byly prognózy na život naší dcery nepříznivé a my si sáhli na dno, Zorka je ovšem bojovnice a všem vytřela zrak, jak se snaží vše dohnat a dělá jeden pokrok za druhým.


Děkujeme jménem Zorinky za jakoukoli možnost podpory.

.

Účel sbírky: Intenzivní rehabilitace na neuroklinice Armandi

111 00 33 / 5500
Variabilní symbol 2020040
Raiffeisenbank

Konkrétní výše částky je zcela na vás a jde vždy na pomoc konkrétnímu dítěti.
Dárcům, kteří přispějí částkou nad 1 000,- Kč vystavíme Darovací smlouvu, kterou si mohou uplatnit v daňovém přiznání.

“Pomáhejte s námi” Děkujeme ❤️