Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

Jméno:

Andrea Zemanová

Variabilní symbol:

2020042

I přes trvale neměnný stav i s ohledem na budoucnost, by maminka Andrejky, ráda pořídila speciální ohrádku pro odpočinek, kde by Andrejka mohla mít více prostoru na hraní a přetáčení a nehrozilo by jí nebezpečí úrazu.

 

Andrejka se narodila 18.9.2002 přirozenou cestou, v termínu, s porodní vahou 2500 g. Celou dobu jsme si mysleli, že budeme šťastní a budeme žít běžným normálním životem. Šťastní jsme, i když život máme zcela vyjímečný  a tak se snažím pod vahou všeho držet v kondici a být tu plně pro mou milovanou dceru.

Již od narození byl velký problém s příjmem potravy a termoregulací Andrejky. Druhý den po porodu se zjistily různé anomálie, které se posléze řešily mnoha dlouhodobými pobyty po nemocnicích. Prognózy byly z počátku nulové, Andrejka se sondovala a byla umístěna do inkubátoru s kyslíkem. Původní úvaha z genetického vyšetření byl SY Crouzon, který se nepotvrdil. Z počátku byly též úvahy, že by mohla Andrejka trpět slepotou a hluchotou, což bylo  osléze po letech vyvráceno.

Dodnes nemáme úplně jasnou diagnózu, verdikt po 18 letech zní Akutní plicní nedostatečnost, centrální svalová hypotonie, vrozené vady mozku, abnormality chromozomů , nemoci trávicí soustavy. Ve svých 18 letech je Andrejka ležící, krmena sondou, kterou pravidelně vyměňujeme sami doma. Projevuje se pouze zvuky, miluje sledování televize, na které je prakticky závislá. Přes veškeré překážky je Andrejka velice šťastná, pohodová slečna, žijící  ve vlastním světě. Andejky stav je trvale neměnný i s ohledem na budoucnost.

Velice ráda bych ji touto cestou pořídila speciální ohrádku, kde bude mít více prostoru pro odpočinek, bude se moci přetočit a pohrát si, a nebude přesto hrozit žádné riziko úrazu. Ohrádka ,která by byla ideální pro pohodlí Andrejky vychází na 15 000 Kč, což je pro mě takřka nereálné pořídit, proto se obracím s žádostí o pomoc na Vás.

Za jakoukoli formu pomoci s Andrejkou moc děkujeme.

Účel sbírky: Speciální ohrádka 

111 00 33 / 5500
Variabilní symbol 2020042
Raiffeisenbank

Konkrétní výše částky je zcela na vás a jde vždy na pomoc konkrétnímu dítěti.
Dárcům, kteří přispějí částkou nad 1 000,- Kč vystavíme Darovací smlouvu, kterou si mohou uplatnit v daňovém přiznání.

“Pomáhejte s námi” Děkujeme ❤️