Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

Jméno:

Eliška Medková

Variabilní symbol:

2120051

Milující sestřička malé Elišky nám představuje jejich životní příběh.

 

Elinka je moje malá sestřička, ta nejroztomilejší, jakou jsem si mohla jen přát. Ještě než se narodila, všichni jsme se na ni moc těšili. Ještě předtím než jsme zjistili, že to bude holčička, ptala jsem se mámy, co by si přála, aby to bylo. Ona mi odpověděla: „Je mi to jedno, hlavně, aby to bylo zdravé.“ A skutečně doktoři nepředpokládali, že by s Eliškou mělo být něco v nepořádku. Na svět Eliška přišla v srpnu 2018 v kroměřížské nemocnici, o pár týdnů dříve než bylo původně v plánu. Po porodu se ale začaly objevovat první problémy, které se najednou začaly nabalovat. Narodila se s rozštětem patra, později se také zjistilo, že má poškozený zrak a sluch a že trpí těžkou hypotonií.

Kvůli svým problémům byla Eliška sanitkou převezena do dětské nemocnice v Brně, kde problémů jen přibývalo. Podstoupila tam pár operací a chvíli to vypadalo dost špatně. Musela být na dýchacím přístroji, ale naštěstí se z toho vyhrabala. Naše miminko nebylo schopné sát mateřské mléko. Tento stav trval asi dva měsíce a Elišku konečně pustili domů. Všichni byli moc sťastní, ale stále nebylo vyhráno. Máma se jí snažila a snaží co nejvíce pomoci, jezdí s ní po rehabilitacích, cvičeních a doktorech, dnes v podstatě skoro každý pracovní den v týdnu. Je to pro mámu velmi vyšťavující, a proto se jí snažím se vším pomáhat.

Elinka za těch dva a půl roku navštívila tolik doktorů, že by jste se z toho asi opupínkovali. Doufáme, že se Eliščin zdravotní stav zlepší a že dožene alespoň větší část toho, co prošvihla. Navzdory svému postižení, je Eliška velmi snaživé miminko, které dělá pokroky a dělá nám velkou radost. Máme ji všichni moc rádi a nevyměnili bychom ji za žádné zdravé miminko na světě. Jednou je naše, tak naše i zůstane…

Veškeré vybrané finanční prostředky budou použity především na doplatky intenzivních rehabilitací, speciálních terapií, cvičení Feldenkraisovou metodou, doplňků stravy a ostatních potřeb, které dopomohou ke zkvalitnění Eliščina nelehlého života.

Všem dárcům ze srdce jménem Elišky velice děkujeme.

 

 

 

Účel sbírky: Intenzivní rehabilitace

111 00 33 / 5500
Variabilní symbol 2120051
Raiffeisenbank

Konkrétní výše částky je zcela na vás a jde vždy na pomoc konkrétnímu dítěti.
Dárcům, kteří přispějí částkou nad 1 000,- Kč vystavíme Darovací smlouvu, kterou si mohou uplatnit v daňovém přiznání.

“Pomáhejte s námi” Děkujeme ❤️