Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

Jméno:

Adam Slad

Variabilní symbol:

2120070

Pomozme Adámkovi, aby i přes jeho handicap mohl zažívat radosti se svými vrstevníky.

Adámek

Adámek se narodil v roce 2016 se vzácnou vrozenou vadou Extrofie močových cest. Znamená to, že místo penisu měl pouze močový měchýř. Hned po porodu transportovali Adámka do FN Motol, kde podstoupil operaci. Pro mě jako maminku začal obrovský kolotoč po lékařích. V následujícím roce byla nutná další operace s plastikou, jednalo se o velmi náročnou operaci, která trvala 9hodin. Adámek po celou dobu byl velmi statečný, a to mi dodávalo sil.

O rok později Adámka indikovali k další operaci, mezitím se však ukázal jiný zdravotní problém, a to postavení nožičky. Začali jsme docházet na fyzioterapii a cvičíme zde dodnes. Časem jsme zjistili i alergii na laktózu. A k tomu všemu se zhoršil u Adámka zrak, naštěstí se vada podchytila včas a je možné ji korigovat brýlemi. V září nastupujeme do nemocnice na speciální vyšetření, kdy bude zavedená sonda do konečníku a plastického údu. Toto vyšetření odhalí příčinu špatné funkce močového měchýře, protože doposud Adámek trpí 3. stupněm inkontinence. Je to i hlavní důvod, proč ho nechtějí přijmou do běžné státní školky.

Adámek miluje společnost dětí a já mu ji nechci odepřít, a proto navštěvuje soukromou školku. Ale jako samoživitelka je pro mě velmi náročné z každé výplaty odevzdat 6000Kč ve školce.

Ráda bych touto sbírkou pomohla Adámkovi, aby mohl zažívat radost s kamarády jako
zdravé děti.

Děkuji za podporu, maminka Lucie.

Účel sbírky: neurorehabilitace

111 00 33 / 5500
Variabilní symbol 2120070
Raiffeisenbank

Konkrétní výše částky je zcela na vás a jde vždy na pomoc konkrétnímu dítěti.
Dárcům, kteří přispějí částkou nad 1 000,- Kč vystavíme Darovací smlouvu, kterou si mohou uplatnit v daňovém přiznání.

“Pomáhejte s námi” Děkujeme ❤️