Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

Jméno:

Jakub Prchal

Variabilní symbol:

2120071

Pomozme Kubíkovi v jeho rozvoji, aby se mohl i nadále posouvat kupředu.

Ahoj jmenuji se Kubík Prchal, je mi 8let. Moje maminka vypráví můj příběh, protože já bohužel neumím psát: Kubíček žije s rodiči a s dvěma většími sourozenci. Už v očekávání Kubíčka (prenatálním vývoji) se vyskytly problémy s ledvinou. Následoval porod Kubulky, který neproběhl v termínu, ale o dost dříve. Delší čas si nás nechali v nemocnici a zjišťovali, co vlastně Kubíčka poznamenalo.

Po všech různých vyšetření zjistili genetické onemocnění HUWE1, které doprovází mentální retardace, menší vzrůst, epilepsie, srdeční vada, strabismus a další. Bohužel prognóza není vůbec růžová, ale i přes ten verdikt jsme se všichni semkli a společně pracujeme na tom, aby se ve svém vývoji Kubík dostal co nejdále.

Zvládne už samostatnou chůzi, pokouší se s námi i slovně dorozumět, ale nedokáže jíst. Krmení probíhá za pomocí hadičky(PEG) zavedenou přímo do žaludku, což je dost psychicky náročné. Kubík je ale velký bojovník, miluje společnost a rád se učí novým věcem.

Přáli bychom si vybrat dostatek finančních prostředků na rehabilitaci a logopedii, aby se Kubík v těchto směrech mohl posunout dále.

Účel sbírky: Potřebné intenzivní rehabilitace

111 00 33 / 5500
Variabilní symbol 2120071
Raiffeisenbank

Konkrétní výše částky je zcela na vás a jde vždy na pomoc konkrétnímu dítěti.
Dárcům, kteří přispějí částkou nad 1 000,- Kč vystavíme Darovací smlouvu, kterou si mohou uplatnit v daňovém přiznání.

“Pomáhejte s námi” Děkujeme ❤️