Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

Jméno:

Víťa Saganů

Variabilní symbol:

2120081

Přeji si postavit se na vlastní nohy..

Jmenuji se Víťa je 24let mám Dětskou mozkovou obrnou. 

V době, kdy jsem se narodil, nebylo tolik nadstandardních neurorehabilitací, jako je tomu dnes. Navíc rodiče můj zdravotní stav neřešili a nikdo se mnou necvičil. Dodnes trpím i psychickými problémy, které jsou spojeny s psychickým týráním a spoustu dalšího, co mi život nadělil. Trpím depresemi, úzkostmi a poruchou osobnosti. 

I přes všechno zlé co jsem si prožil, o mne lidé tvrdí, že jsem pozitivní člověk. Velmi rád fotografuji, také pomáhám ostatním, přispívám různým neziskovým organizacím, daruji své malé obrázky do aukcí, rád bych v budoucnu se svou malou čivavou prováděl canisterapii a pomáhal jiným psychicky nemocným lidem nebo seniorům. 

Dnes mám život ve svých rukou a rád bych poprvé v životě pomohl sám sobě, protože přece jen ve zdravém těle zdravý duch. Věřím, že když jsem zvládl nepřižeň osudu, zvládnu porazit i obrnu, i kdyby jen částečně. 
Potřebuji však vaší pomoc, protože si tyto nákladné rehabilitace nedokážu uhradit sám. Tato nadstandardní rehabilitace má opravdu zkušené fyzioterapeuty a opravdu fungující metody, protože ruku na srdce není fyzioterapeut jako fyzioterapeut. 

Ze začátku by mi mohla pomoci s koordinací těla, rovnováhou, pak i s lepší chůzi, protože se pohybuji opravdu špatně na francouzských holích a pouze na velmi krátkou vzdálenost, na dlouhé vzdálenosti už používám elektrický vozík. 
Věřím, že se však postavím na nohy i bez jakékoliv opory a budu moct chodit ruku v ruce se svou přítelkyni například po trávě a vlastně bych rád dělal vše co ostatní. 
Vím, že když se do něčeho zakousnu zvládnu i nemožné, věřím že nikdy není pozdě a bude to opravdu makačka a na dlouhou trať, ale vím, že DOBĚHNU do svého vysněného cíle. 

 

Děkuji všem potencionálním dárcům za jejich čas přečtením mého příběhu a pevně věřím, že mě v mém závodě podpoříte, Viťa

Účel sbírky: Potřebné intenzivní rehabilitace

111 00 33 / 5500
Variabilní symbol 2120081
Raiffeisenbank

Konkrétní výše částky je zcela na vás a jde vždy na pomoc konkrétnímu dítěti.
Dárcům, kteří přispějí částkou nad 1 000,- Kč vystavíme Darovací smlouvu, kterou si mohou uplatnit v daňovém přiznání.

“Pomáhejte s námi” Děkujeme ❤️