Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

Jméno:

Lukáš Štiller

Variabilní symbol:

2120078

Pomozme Lukáškovi k samostatné chůzi.

Zdravíme vás..

Poodkrýváme vám náš příběh… Lukášek se narodil ve 29.týdnu. Po týdnu nastalo krvácení do mozku a nedostatek kyslíku ovlivnil jeho špatný start do života. Sdělili nám, že náš syn má dětskou mozkovou obrnu. Ani v koutku duše mě nenapadlo, jak ,,trnitá“ cesta s tímto postižením to bude, ale i přesto jsme si myslela, že budeme normální šťastná rodina.

Hodně mi pomáhá a podporuje můj manžel a Lukáškovo starší bratr Jiřiček, ale život máme velmi výjimečný! Říká se, že osud naloží člověku jen tolik, kolik unese a tak se snažíme držet v kondici, abychom se pod tou vahou nezhroutili.

S Lukáškem cvičíme, masírujeme ho, jezdíme do lázni. K splnění snů Lukáška postavit se sám na nohy a udělat první krok jsou velmi potřeba finance ,abychom mohli podstupovat léčbu Klim -Therapy v làznich Klimkovice, které Lukáškovi velmi pomáhají ke zpevnění těla, ke zlepšení celkové stabilizace pohybu. Bohužel, není v našich sílách úhrada léčby Klim-Therapy, která je pro Lukáška tak důležitá. Prosíme dobrosrdečné lidi, aby nám v naší cestě pomohli.

Děkujeme, rodina Lukáška.

Účel sbírky: Potřebné intenzivní rehabilitace

111 00 33 / 5500
Variabilní symbol 2120078
Raiffeisenbank

Konkrétní výše částky je zcela na vás a jde vždy na pomoc konkrétnímu dítěti.
Dárcům, kteří přispějí částkou nad 1 000,- Kč vystavíme Darovací smlouvu, kterou si mohou uplatnit v daňovém přiznání.

“Pomáhejte s námi” Děkujeme ❤️