Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

Jméno:

Adam Eberle 

Variabilní symbol:

2220087

Pomozme společně Adámkovi pořídit nový vozík, který mu pojišťovna zamítla.

Adam bydlí v obci Srbeč na Rakovnicku, která má kolem 300 obyvatel. Narodil se 7.5.2007 jako zdravé miminko. V šesti letech mu byla diagnostikována Duchenneova svalová dystrofie. Je to velmi vzácné genetické onemocnění, jehož následkem dochází k postupnému ochabování svalstva, které se časem výrazně zhoršuje. Dochází k postupnému selhání svalových orgánů včetně srdce a díky postižení bránice i k problémům s dýcháním. Chlapci s tímto postižením se dožívají maximálně 25 let.

Již pátým rokem je Adámek upoután na invalidní vozík a v současné době již potřebuje větší – mechanický. Jeho pořízení je finančně velmi náročné a nad naše možnosti. Zdravotní pojišťovna naši žádost zamítla a neuhradí tak ani základní verzi. Cena vozíku, který mu musí být přizpůsobený na míru se pohybuje kolem 63 000,- Kč.

I přes nepřízeň osudu je Adam stále usměvavý, veselý a chytrý kluk. Hýří vtipem a nezkazí žádnou legraci. Již osmý rok navštěvuje soukromou školu „Slunce“ pro děti s kombinovaným postižením, kde je premiantem třídy. Svojí zvídavostí a pílí nám dělá jen radost.

Adámek miluje výlety a jezdí pravidelně s maminkou do lázní, kde je vozíček pro něj nezbytnou součástí a pomocníkem. Pomozme Adámkovi a jeho rodině pořídit nový vozík, se kterým může podnikat se svými blízkými veškeré aktivity, které má rád.

 

Adámek kromě potřebného vozíku , potřebuje též spoustu rehabilitačních  a kompenzačních pomůcek, které dopomohou ke zkvalitnění jeho života.

Adamovo motto: Děkuji, že v tom jedete se mnou – Adam

 

 

 

Účel sbírky: Rehabilitační a kompenzační pomůcky

111 00 33 / 5500
Variabilní symbol 2220087
Raiffeisenbank

Konkrétní výše částky je zcela na vás a jde vždy na pomoc konkrétnímu dítěti.
Dárcům, kteří přispějí částkou nad 1 000,- Kč vystavíme Darovací smlouvu, kterou si mohou uplatnit v daňovém přiznání.

“Pomáhejte s námi” Děkujeme ❤️