Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

Jméno:

Amálie Holmanová

Variabilní symbol:

2220089

Naším snem pro Amálku je , aby měla co nejvíce normální život, popisují Amálčini rodiče.

Rádi bychom Vám pootevřeli náš životní příběh. Při radostném očekávání druhého děťátka jsme si ani v koutku duše nepřipouštěli, že by mohlo být cokoli jinak. A tak jsme se všichni velice těšili na narození našeho druhého děvčátka.

Amálka se narodila v roce 2019, a měla být „zdravé miminko“, bohužel opak byl pravdou.

Ihned po porodu zjistili, že má menší hlavičku oproti svému tělíčku. Po neurologickém vyšetření v Trutnově s podezřením na Dandy-Walkerův syndrom , jsme byli převezeni do nemocnice v Hradci Králové. Konečný verdikt byl takový , že Amálka má atrofii mozečku s mikrocefalií a může to mít vliv na částečnou hluchotu a slepotu či rovnováhu). 

Doma na nás čekala  o pět let starší sestřička Natálka s tatínkem . Měli jsme pocit, že se nám tím zhroutil celý svět a nedokázali jsme si představit, co vše nás bude čekat, ale rozhodli jsme se společně udělat to největší maximum, které může naší milované Amálce jakkoli pomoci.

Začali jsme cvičit vojtovu metodu, ale neviděli jsme téměř žádné pokroky, což nám na psychice moc nepřidávalo. Proto jsme se snažili vyhledat pomoc u fyzioterapeuta v Hradci Králové, kde nám paní terapeutka udělala mírný nástin toho ,co vše pro naší holčičku budeme nejspíše potřebovat.  Od nejrůznějších kompenzačních a zdravotních pomůcek, léčebních lázeňských pobytů , ale především intenzivní terapie na soukromých klinikách, kde se právě kvůli intenzitě cvičení pokroky dostaví.

Rádi bychom Vás tímto požádali o pomoc pro Amálku, aby mohla co nejčastěji rehabilitovat.

Z celého srdce moc děkujeme.

Holmanovi

 

 

Účel sbírky: Intenzivní terapie a doplňkové terapie

111 00 33 / 5500
Variabilní symbol 2220089
Raiffeisenbank

Konkrétní výše částky je zcela na vás a jde vždy na pomoc konkrétnímu dítěti.
Dárcům, kteří přispějí částkou nad 1 000,- Kč vystavíme Darovací smlouvu, kterou si mohou uplatnit v daňovém přiznání.

“Pomáhejte s námi” Děkujeme ❤️