Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

Jméno:

Pavel Javorek 

Variabilní symbol:

2220090

Pavlík má problémy s koordinací svého těla, proto jsou pro něj nezbytné intenzivní terapie a ostatní potřebné terapie, které ho mohou posunout dále.

Dobrý den,

jmenuji se Pavlík a v mých  18-ti měsících se mi otočil svět vzhůru nohama.

Navzdory veškerým vyšetřením v mém novorozeneckém věku mi byla diagnostikována DĚTSKÁ MOZKOVÁ OBRNA,  kvůli které zápasím s koordinací, tudíž i samostatnou chůzí.

Maminka s tatínkem dělají pro mě úplně všechno, abych jednou mohl běhat s bráškou Kubíkem a ostatními dětmi. Je to pro všechny velice těžké, jelikož se mnou musí několikrát denně cvičit, protahovat mi nožičky – hodně mě to bolí a dělám to nerad.

Proto mi rodiče zařídili i intenzivní neuro cvičení s paní fyzioterapeutkou, která se mnou cvičí kapku jinak ,než-li maminka doma .

 Mám moc rád zvířátka, tak jezdím na hipoterapii a je to upřímně ten nejlepší zážitek.

Také nám bylo doporučeno, že bych potřeboval pravidelnou ergoterapii a pobyt v lázních, kde mezi procedury patří vířivka a bazén, a to se mi určitě bude také moc líbit.

HLAVNĚ mi toto všechno moc pomůže, abych jednou stál pevně na vlastních nohách, a to si přeji ze všeho nejvíc, jelikož po každém pádu na zem, je pro mě hodně těžké zase vstát.

BOHUŽEL všechno, co pro mě rodiče shání, není zadarmo a není v jejich možnostech uhradit veškeré náklady na mé léčení z vlastních zdrojů, proto bychom chtěli ze srdce požádat o jakoukoli možnost podpory, díky které budu moci absolvovat několik intenzivních terapií do roka. 

Děkujeme všem , za případnou pomoc, bude Vám za to nesmírně vděční.

 

 

Účel sbírky: Intenzivní terapie a doplňkové terapie

111 00 33 / 5500
Variabilní symbol 2220090
Raiffeisenbank

Konkrétní výše částky je zcela na vás a jde vždy na pomoc konkrétnímu dítěti.
Dárcům, kteří přispějí částkou nad 1 000,- Kč vystavíme Darovací smlouvu, kterou si mohou uplatnit v daňovém přiznání.

“Pomáhejte s námi” Děkujeme ❤️