Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

BENEFIČNÍ KALENDÁŘ 2022

„POMÁHAT JE NORMÁLNÍ“

Náš benefiční kalendář 2022 „Pomáhat je normální“ je na světě a jsou hned dva. V jednom najdete portréty slavných herců a v druhém portréty slavných zpěváků.

 

Možnost koupě ihned na e-shopu: zpěváci & herci.

 

V kalendáři najdete portréty slavných osobností od známeho fotografa Jakuba Ludvíka jako jsou Ladislav Křížek, Helena Vondráčková, Jakub Kohák, Jiřina Bohdalová, Petr Kolář, Adéla Gondíková a další.

 

Kalendář bude sloužit nejen k plánování, ale jeho hlavní rolí je samozřejmě finanční výtěžek na podporu zdravotně znevýhodněným dětem.

Věříme, že se vám bude kalendář líbit a vyzdobíte si s ním svou pracovnu, kancelář, jakékoliv místo, kde vás bude těšit. Může rovněž sloužit jako milý vánoční dárek pro široké příbuzenstvo či přátelé.

Ukázky z focení charitativního kalendáře v ateliéru Jakuba Ludvíka si můžete prohlédnout na e-shopu  zpěváciherci.

Benefiční kalendář 2022 „POMÁHAT JE NORMÁLNÍ“.

Velikost kalendáře: A3 na výšku (14 listů )

Cena: 350,- Kč bez dopravy.

Osobní převzetí v Praze, U nákladového nádraží 8A nebo na pobočce Kynského 134, 274 01 Slaný, Střelecký ostrov v Praze v galerii Jakuba Ludvíka v Caffesiongallery.

Číslo účtu na podporu zdravotně znevýhodněných dětí a pečujících osob můžete na transparentním účtu 1110030088/5500. Děkujeme.  

Pomozte nám společně podpořit dobrou věc zakoupením charitativního kalendáře a dát tak naději dětem a jejich rodinám. Nejkrásnější odměnou pro nás všechny bude nejen dětský úsměv.