Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

KRYPTOMĚNOVÁ CHARITA

Podpora nákupem tokenu 

Vážení přátelé,

dalším krokem, jak optimalizovat úsilí o finanční prostředky na pomoc druhým,  je spojení obrázků a nadčasových kryptoměn. Princip je jednoduchý a je použitelný jak pro jedince, kteří v kryptu již obchodují a jsou s tímto prostředím dobře obeznámení, tak i pro ty, kteří žádnou kryptoměnu zatím nevlastní. Obrázky jsou jedinečné, jelikož údaje z nich se zapíšou do blockchainu jako NFT (non-fungible token). Tudíž, kdokoliv si dílo koupí a stane se novým majitelem, zapíše se zároveň do blockchainu a dílo bude už navždy jeho.

Každý obrázek je vesměs token. Ty jsou postaveny podle standardu ERC-721 a oproti tokenům postaveným na známém ERC-20 se liší v tom, že jsou unikátní a nelze je zaměnit. Díky promyšlenosti marketplace opensea.io, kde působíme, je možné přijímat platbu nejen přímo kryptoměnami. Při platbě kryptem je zapotřebí propojit vlastní softwarovou peněženku jako například MetaMask se stránkami a následně jen vybrat položky, které chcete koupit. Pokud by člověk nechtěl nebo nemohl platit skrz krypto, stačí se v pár krocích zaregistrovat a následně zvolit možnost platby kartou, kdy je postup téměř totožný s běžným nákupem na e-shopu.

Virtuální prostor tohoto druhu je totiž prozatím velmi málo využíván pro charitativní účely a podle odborníků se skrývá na tomto poli silný potenciál. Proto jsme se rozhodli vstoupit do virtuálního kryptosvěta pod unii neziskových organizací ČESKÉ SRDCE, která nás podporuje. Výtěžek z prodeje a z dobrovolných finančních darů, půjde na okamžitou pomoc tam, kde je to potřeba. Děkujeme, že společně s námi pomáháte.

Můžete podpořit i pomocí QR kódu, kde výše částky je zcela na Vás. 

Raiffeisenbank  111 00 37 30 / 5500

“Děkujeme, že společně s námi pomáháte.”